O vlasech

Na trhu se objevují vlasy různého původu a různé kvality.  Základní rozdělení vlasů je na asijské, indické a evropské vlasy.  Vyhněte se tedy prodejcům vlasů pouze pod názvem „pravé vlasy“.  Každý prodejce Vám rád vysvětlí rozdíl mezi jednotlivými typy vlasů a poté doporučí. U většina prodejců jsou pravidlem „pravých vlasů“ vysoká kvalita, nenechte se proto zmást a nechte si vždy vlasy ukázat.

Dále je zde tzv. „doporučení celebrit“, na které se Vás snaží salóny nalákat za velmi vysoké ceny na poměrně nižší kvalitu vlasů. Tato celebrita je za propagaci buďto dobře zaplacena, nebo má tuto službu zdarma, a proto Vám salón zvýší Vaši cenu o dané náklady.

V našem salónu nabízíme pouze metodu keratin.
Přečtěte si níže uvedené jiné metody prodlužování vlasů.

Výhody a nevýhody daných metod:

Keratin

keratin

Metoda keratin je nejšetrnější metoda prodlužování vlasů. Jedná se přírodní vlasové pojivo, tudíž pří správné aplikaci vlasových pramenů, nedochází k narušování vlastních vlasů. Můžete se setkat s různými druhy keratinu. Existují keratinové nehtíky, granule, perličky, které ovšem neobsahují čistý keratin, tudíž je důležité se těmto keratinům vyhnout.  V našem salónu používáme pouze pravý tvrdý keratin vždy v barvě prodlužovaných vlasů, který Vám zaručí oproti jiným keratinům nenarušení Vašich vlasů a nabízí možnost několika obnov. Keratinový spoj se nataví pomocí speciálních kleští a poté připevní k Vašim vlasům. U obnovy prodloužených vlasů se keratinový spoj opatrně rozdrtí, přidá se potřebná část keratinu a opět připevní k Vašim vlasům.

Micro rings

Metoda micro ring je na bázi zavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku. Kroužky micro ring jsou většinou z kovového či měděného materiálu, proto jsou pro vlásky celkem zátěží. Mezi nevýhody však jednoznačně patří velikost kroužků. Jsou ve vlasech poměrně vidět a není možné je dávat blízko vedle sebe. Pramínky tedy musí být objemnější. Některé ženy také uvádějí, že je kroužky tlačí, pokud se o ně opřou. Proto bych tuto metodu nedoporučovala.

Bond plus

Vlasové pramínky metodou Bond Plus jsou uchyceny k vlastním vlasům pouze pomocí plastových pojítek, které se po zahřátí smrští. Tato metoda ovšem je ve vlasech hodně viditelná a při dotyku velmi nepříjemná. Celkem je tato metoda podobná micro rings. Každopádně pro Vaše vlasy není ideální.

Hair Talk

Hair Talk

Hair Talk se dá popsat jako pruh vlasů zalitý do pásky, která se poté přitaví k Vašim vlasům.  Metoda je poměrně rychlá na aplikaci, ale pro mě vhodná spíše pro nějakou příležitost.  Jelikož jsou vlasy v pásce, musí se tím pádem chodit dřive na posunutí a například s nima není ideální manipulace, když se budete chtít udělat ůčes, musíte dávat pozor, jelikož pásku nelze ohnout. Proto bych tuto metodu doporučovala pouze těm klientkám, kteří chtějí mít vlasy pouze na kratší dobu.